Бензопила STIHL MS 461 11282000410

Тінь

20 029 грн.

Робочий об’єм циліндра бензопили (см³):76.5
Потужність двигуна(кВт/к.с):4.4/6.0
Вага бензопили(кг):6.7
Рівень гучності звуку(дБ):116
Питома вага (вага на одиницю потужності), (кг/КВт):1.5
Пильний ланцюг: крок 3/8",RS
Довжина шини(см):45

Особливості

11282000410 

Бензопила STIHL MS 461 2-MIX, довжина шини 45 см

MS 461 Бензопила STIHL

Бензопила ланцюгова STIHL MS 461 – спеціально розроблена для спеціалістів, які доглядають за деревами. Задяки формі свого корпусу , нагадуючому каплю, ця пила виключно проста в управлінні під час роботи у важкодоступних місцях і на великій висоті. Співвідношення потужного двигуна , малої ваги, збалансованого центра тяжіння роблять цю пилу зручною в роботі. Кований трьохсекційний колінчатий вал, призваний максимально збільшити термін служби і призначений для найтяжчих умов. Принцип двох мас: система поглинання вібрації і ручки, ізольовані від мотора стальними пружинами. Осьова система очистки повітря для тривалих інтервалів між очистками фільтрів, безперебійної роботи та зменшення зносу. Вигнута передня ручка для досягнення кращого захвату і природньої робочої пози. Ланцюгове гальмо подвійної дії, захисний щиток для правої руки і обмежувач ланцюга підвищують безпеку при роботі з бензопилою. Антивібраційний захист Low Vib. комбіноване управління дросельною заслінкою / зупинкою двигуна. Швидкозйомна кришка повітряного фільтра. Регульований масляний насос. Легкодоступний праймер для підкачки палива. Отвір для підйому пили на шнурі. Інерційне гальмо ланцюга.

ВІДЕО:

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
  • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
  • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Подібні товари (17)

Розхідні матеріали (15)