Дизельна пушка MASTER BV 470 FS

Тінь

99 000 грн.

Потужність, кВт:134
Повітрообмін, м3/год:8000
Розхід палива, л/год:11
Вага, кг:224
живлення, В/Гц:230/50
Розміри, мм:1750x760x1150
Виробник:DANTHERM Sp.z.o.o.Master(США)
Офіційна гарантія,міс.:12

Особливості

4514.033

Теплова пушка Master BV 470 FS

Нагрівач непрямого нагріву BV 470 FS

Для опалення домашніх, складських, виробничих та сільськогосподарських приміщень, для економічного обігріву та сушіння об’єктів у будівництві.

Нагрівач з теплообмінником і трубою для відводу відпрацьованих газів. Чисте тепле повітря. Висока ефективність роботи. Стандартно обладнано системою контроля полумя з фотоелементом. Простота в обслуговуванні та ремонті. Стандартні заміняємі частини. Зовнішній корпус нагрівача залишається холодним. Регульована горілка для досягнення повного згорання. Повністю автоматична робота при використанні термостата(опція). Великий потік повітря. Захист від перегріву.
Автономні обігрівачі Master незамінні для обігріву приміщень де відсутнє стаціонарне опалення. Паливо вони використовують дуже економно. Так 10-ти кіловатна пушка за годину безперервної роботи використовує всього літру дизпалива. При чому з ростом потужності обігрівачі Master стають ще економічніші. Однієї заправки (в залежності від моделі) вистачає на 11-12 годин безперервної роботи. Якщо вибрати нагрівач обладнаний термостатом, який буде вмикатись тільки після того , коли температура впаде нижче заданої, запасу палива може вистачити на добу а то й більше. Завдяки повному згоранню палива теплові нагрівачі Master не дають копоті і працюють практично без запаху.

Функціональна схема розташування вузлів:

Теплова пушка Master BV 170E

 1. Камера згорання.
 2. Муфта димовoї тpyби.
 3.  Горілкa.
 4. Сопло.
 5. Елeктроклапан.
 6. Паливопpoвід.
 7. Вeнтилятор.
 8. Двигун.
 9. Паливний насос.
 10. Скоба для намотування шнура.
 11. Паливний бaк.
 12. Панeль управління.

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

 • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування дизельних пушок ,
 • Оригінальні запчастини Master.
 • Cервісне обслуговування дизельних пушок
 • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
 • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
 • Телефони для обслуговування:097-004-88-64
 • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
 • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.
 • Сервісне обслуговування дизельних пушок прямого та непрямого нагріву, ремонт будь-якоі техніки Master-місто Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Подібні товари (9)