Дровокол гідравлічний Sheppach HL-800

Тінь

14 899 грн.

Потужність, кВт:3,3
Напруга,В:220
Зусилля що передається на ділитель,т:8
Зворотня швидкість,см/с:18
Максимальний розмір заготовок,мм:620/1380
Довжина колоди,см:56/81/103
Діаметр колоди,см:12/40
Вага дровокола,кг:105
Країна-виробник:Німеччина

Особливості

HL-800

Дровокол гідравлічний HL-800 Sheppach

Sheppach HL-800 Дровокол гідравлічний

Дровокол гідравлічний HL-800 Sheppach – професійний пристрій для розколювання на дрова великих полін з деревини великої щільності. Використовується колун для заготівлі дров у великих кількостях, швидко і без прикладання додаткових зусиль. Має вертикальну конструкцію з високоміцного металу, гідроприводом з робочим тиском 8 тонн і швидкістю розколу 5,5 см / секунду. Гідравлічний дровокол оснащений низькою базою і колесами для транспортування.Завдяки цьому є можливість перевозити дровокол на місце  подальшої роботи, і не потрібно великих зусиль для  переміщення та підняття колод на велику висоту. Стійка підставка дозволяє розміщувати пристрій в оптимальне та надійне положення роботи. Зроблений у Німеччині, дровокол розроблявся з жорсткими стандартами якості та безпеки.

  • При розробці дровокола Scheppach HL800е, поряд з високою потужністю і надійністю, особлива увага приділялася досягненню максимального комфорту і безпеки користувача при роботі з дроворубом. Гідравлічний колун оснащений надзвичайно низькою базою, завдяки якій ви не піднімаєте важкі колоди вгору. Для більш коротких колод, машина оснащена розкладним столиком і навіть для дрібніших полін є й інший знімний стіл.
  • Стійка підстава вертикального 3-х фазного дровокола Scheppach HL800е дозволяє вибрати оптимальне робоче положення. Використовуючи додаткову насадку, яка купується окремо, поліна можна рубати відразу на чотири частини. Продумана система безпеки відповідає найсуворішим німецькими стандартами і виключає можливість випадкового запуску дровокола.
  • Дровокол Sheppach для комфортного і безпечного використання в побуті і на професійному рівні.

ІНСТРУКЦІЯ ДРОВОКОЛ ГІДРАВЛІЧНИЙ HL-800E