Комбі-привід KM 55 R 41402000410

Тінь

5 389 грн.

Потужність,(кВт/к.с):0,75/1,0
Країна-виробник:зібрана на заводі Stihl у Китаї

Особливості

41402000410

КОМБІ-СИСТЕМА STIHL Комбі-привід KM 55 R

На великій ділянці завжди знайдеться багато роботи: косіння трави, догляд за зеленими насадженнями, очищення ділянки від листя та бруду, розпушування грунту. Всі ці операції можна виконувати тепер за допомогою тільки одного пристрою! Всі комбі-насадки легко приєднуються і закріплюються до комбі-двигуну  спеціальним з’єднанням для швидкого монтажу.

КМ 55 R – дуже легкий комбі-двигун. Для використання в саду, на прибудинковій території і з системою легкого запуску!!!!

Виробляється на фірмовому заводі STIHL в Китаї (контроль якості вище ніж в США!). Комбі-двигун KM 55 R має потужність 1 к.с. Цим інструментом зручно працювати в тісному просторі, завдяки круговій рукоятці з обмежувачем. Електронне запалювання гарантує швидкий пуск двигуна в будь-яку погоду і забезпечує повне згоряння палива, що мінімізує кількість вихлопів. Пристрій досить легкий. Прилад оснащений зручним двигуном з круглою рукояткою для зручного викошування площ, а також практичною муфтою, призначеною для миттєвої заміни інструменту. Агрегат зручний при перенесенні і зберіганні.

Комбі-двигун KM 55 R підходить до комбіінструментам FS-KM з косильною головкою або ріжучим диском для трави, до ножиць для чагарнику FH-KM. Відносно добре підходить до мотосекаторів HL-KM 0 °, HL-KM 135 °, грунтової фрези BF-KM і Кромкорізу FCB-KM.

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
  • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
  • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Подібні товари (9)

Розхідні матеріали (13)