Культиватор VIKING HB 685 62410113931

Тінь

20 419 грн.

Потужність:2,9 кВт/3,9 к.с.
Ширина комплекту фрез см:85
Тип двигуна: Kohler Courage XT-8 OHV SC
Діаметр фрез мм: 320
Робочі оберти двигуна об/хв: 3.200
Кількість фрез: (2+1) x 2
Вага кг: 48
Привід: 1 V + 1 R
Рівень звукового тиску :LpA дБ (A) 77
Рівень вібрації: ahw м/с² 6,50
Максимальна ширина обробітку грунту(см):32/59/82
Максимальна глибина обробітку грунту(см):25
Макс швидкість обертання фрез(об/хв):135
Країна-виробник:зібрано на заводі STIHL у Австрії

Особливості

62410113931

HB685 культиватор VIKING  - В ПЕРІОД АКЦІЇ  20 419,00

VIKING HB685 Мотокультиватор

АКЦІЯ_2019

Акція з 01 вересня 2019 по 30 листопада 2019 року

Мотокультиватор VIKING HB685 – це культиватор для користувачів, які цінують професійну якість та продуктивність.

 • Потужний 4-тактний двигун Kohler Courage XT-8 OHV SC із верхнім розташуванням клапанів і легким запуском забезпечує низький рівень шуму та високу ефективність. Завдяки реверсивному механізму культиватор VIKING HB 685 став максимально маневрений. Інженери серйозно підійшли до ергономіки і дизану.
 • Привід на фрези йде за допомогою ланцюгової передачі, яка без труднощів піддається обслуговуванню. Культиватор, завдяки своїй вазі, легко погружається в грунт, що полегшує керування в процесі роботи і менше втомлює оператора.
 • Фрези є розбірними і ширина обробки міняється способом їх переставляння 32/59/82. Ручка за яку тримається оператор, має можливість регулюватися по вертикалі та горизонталі. Газ (акселератор) розміщений на ручці в легкодоступному місці для руки. Попереду мотокультиватор має колесо для транспортуваня до/з місця роботи.
 • Мотокультиватори VIKING можуть додатково оснащуватися різноманітним навісним обладнанням, яке дозволяє виконувати весь комплекс робіт по догляду за земельною ділянкою. термін служби. Завдяки широкому розмаїттю допоміжного устаткування та приладдя можна виконувати найрізноманітніші роботи, наприклад, чорнове сапання та збирання, внесення компосту чи прибирання снігу взимку. В базовій комплектації мотокультиватор має 6 фрез для культивації грунту.
 • Купити як сам культиватор, так і навісне обладнання у Львові дуже просто в нашому магазині. Доставка в м. Львові є безкоштовною.

ВІДЕО:

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

 • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
 • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
 • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
 • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
 • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
 • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
 • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
 • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Для поціновувачів якості техніки STIHL в м. Львові та області,  ми маємо приємний сюрприз: в нашому місті є фірмовий магазин Stihl на вул.Богданівська 44 , де представлений асортимент і новинки цієї марки. Тому, коли вам знадобиться потужний і сучасний садово-господарський інструмент STIHL,у м. Львів завжди зможемо Вам запропонувати гідний вибір з кількох сотень найменувань товарів від компанії Stihl.

Подібні товари (5)

Розхідні матеріали (2)