Мотокоса STIHL FS 260 41472000091

Тінь

15 089 грн.

Потужність(кВт/к.с.):2,0/2,7
Об'єм 2-MIX двигуна(см3):41,6
Число оборотів(об/хв):12500
Об'єм паливного баку(л):0,750
Карбюратор:мембранний
Вага(кг):7,5
АРТИКУЛ:41472000091
Країна-виробник:США

Особливості

41472000091 

Мотокоса STIHL FS 260

FS 260 потужна мотокоса

Надзвичайно потужна сучасна, професійна, універсальна та потужна 2.0 кВт мотокоса із дворучною “велосипедною” ручкою та запатентованим компанією Stihl економічним двигуном 2-МІХ. Для косіння жорсткої трави, заростей, кущів. 1-точкова антивібраційна система STIHL, декомпресійний клапан, багатофункційна ручка, економний двигун 2-МIX, пускова кнопка із самоповерненням, що після завершення роботи автоматично повертається у пускове положення. Дворучна рукоятка з регулюванням за допомогою гвинта “баранця”, ранцевий ремінь ADVANCE.

Спостерігаючи за статистикою відвідування клієнтами сервісної служби з впевненістю не заради реклами можна сказати, не купуйте дешевого непотрібу, купуйте STIHL!!!

 • Двигун 2-МІХ поєднує переваги 2- та 4-тактового двигунів, є екологічним та малошумним. Відсутність мастильного бака, фільтра та насоса, як у 2-тактного, дає змогу суттєво зменшити вагу пристрою та заощадити кошти, що зазвичай витрачаються на сервіс цих складових. До того ж,  технологія двигуна 2-МІХ забезпечує 100% спалення суміші без втрат.що зменшує витрати пального на 20%.
 • Процес запуску двигуна спрощений до мінімуму що забезпечує запуск двигуна одним рухом, та вимикачу з функцією самоповернення.
 • Оснащена  металевим 2-пелюстковим ножем для косіння на великих територіях як молодої трави, так і бур’яну, заростей, чагарнику невеличкі кущі тощо.
 • Використовується як із косильною струною (купується додатково), так із металевим ножем для трави, що входить в комплект.
 • Ремінь/ранцева система ADVANCE. Ранцева система ADVANCE особливо рекомендована під час тривалого використання пристрою та роботи на великих територіях.  Сприяє рівномірному розподілу навантаження на плечі, спину та поперек. Не обмежує рухів. М’який матеріал забезпечує приємне відчуття комфорту. Замовляється додатково! Серійно у комплекті тільки ремінь для носіння пристрою

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

 • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
 • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
 • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
 • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
 • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
 • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
 • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
 • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Подібні товари (5)

Розхідні матеріали (22)