Мотокоса STIHL FS 94 C-Е 41492000019

Тінь

10 329 грн.

Потужність(кВт/к.с.):0,95/1,3
Об'єм 2-MIX двигуна(см3):28,4
Число оборотів(об/хв):10000
Об'єм паливного баку(л):0,350
Карбюратор:мембранний
Вага(кг):5.4
АРТИКУЛ:41492000019

Особливості

41492000019

Akcija

STIHL FS 94 C-Е бензинова мотокоса

FS 94 C-Е STIHL мотокоса бензинова

НОВИНКА Бензинова мотокоса STIHL FS 94 C-Е-оснащена жорстким валом приводу!!! Надійна, потужна-0.95 кВт мотокоса із дворучною рукояткою та економічним двигуном 2-МІХ, функція ECOSPEED, що зменшує витрати пального на 20%. Процес запуску двигуна спрощений до мінімуму завдяки системі ErgoStart, що забезпечує запуск двигуна одним рухом, та вимикачу з функцією самоповернення.Оснащена жорстким валом приводу та металевим 2-пелюстковим ножем для косіння на великих територіях як молодої трави, так і бур’яну, заростей, чагарнику невеличкі кущі тощо.Використовується як із косильною струною (купується додатково), так із металевим ножем для трави, що входить в комплект.

Спостерігаючи за статистикою відвідування клієнтами сервісної служби з впевненістю не заради реклами можна сказати, не купуйте дешевого непотрібу,купуйте STIHL!!!

Ремінь/ранцева система «Kомфорт» артикул: 41347109001 Ранцева система “Комфорт” особливо рекомендована під час тривалого використання пристрою та роботи на великих територіях.  Сприяє рівномірному розподілу навантаження на плечі, спину та поперек. Не обмежує рухів. М’який матеріал забезпечує приємне відчуття комфорту. Замовляється додатково! Серійно у комплекті тільки ремінь для носіння пристрою.

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
  • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
  • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

Подібні товари (5)

Розхідні матеріали (13)