Мотопомпа для брудної води Daishin SWT-100HX

Тінь

43 999 грн.

Потужність, к.с.:11
Виробник: DAISHIN(Японія)
Двигун:HONDA GX340
Датчик рівня масла:+
Максимальна глибина забору води, м:8
Максимальна висота подачі води, м:24
Продуктивність, л/хв:2000
Витрати бензину, л/год:2,6
Діаметр входу, мм:100
Діаметр виходу, мм:100
Максимальний діаметр частинок, які може пропускати помпа, мм:31

Особливості

Мотопомпа для брудної води Daishin SWT-100HX

SWT-100HX Мотопомпа для брудної води Daishin

Мотопомпа застосовується для наступних видів робіт: сільське господарство, будівництво, будь-які роботи, пов’язані з переміщенням води з твердими частинками.

Мотопомпа застосовується для наступних видів робіт: сільське господарство, будівництво, будь-які роботи, пов’язані з переміщенням води з твердими частинками.

Мотопомпа для брудної води DAISHIN SWT-100HX має високу японську якість і багате функціональне оснащення. Агрегат являє собою той же циркуляційний насос, тільки обладнаний бензиновим двигуном замість електродвигуна. Двигун Honda GX340 японського виробництва має витрата палива 2,6 л / год. при навантаженні 85%. Міцна сталева рама, на якій закріплена установка, забезпечує відмінну стійкість, частковий захист від механічних пошкоджень, а також спрощує транспортування DAISHIN SWT-100HX. Варто відзначити наявність полегшеного ручного запуску, що дозволяє швидко і просто розпочати роботи з мотопомпою.

Інструкція з експлуатації SWT-100

ДЕТАЛЮВАННЯ_dSWT-100HX

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування моторних пил,
  • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,моторних кіс.
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів, повітродувок  вул.Богданівська 44,
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.
  • ВІДДІЛ ЗАПЧАСТИН І РЕМОНТУ:097-004-88-64 / 095-867-3684

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Для поціновувачів якості техніки STIHL в м. Львів та області,  ми маємо приємний сюрприз: в нашому місті є фірмовий магазин Stihl на вул.Богданівська 44 , де представлений асортимент і новинки цієї марки. Тому, коли вам знадобиться потужний і сучасний садово-господарський інструмент STIHL,у м. Львів,ми завжди зможемо Вам запропонувати гідний вибір з кількох сотень найменувань товарів від компанії S

Подібні товари (9)