Різець прохідний упорний прямий 32х20х140 ВК8

Тінь

94 грн.

Розмір,(мм):32х20х140
Сплав: ВК8

Особливості

Різець прохідний упорний прямий 32х20х140 ВК8

Різець прохідний упорний прямий 32х20х140 ВК8 призначений для обточування й відрізки деталей або заготовок зі сталей, чавунів або кольорових металів і сплавів.Різець – один з найбільш простих і поширених металорізальних інструментів. Він зрізує шар металу в основному своєю головною різальною крайнью частиною, має пряму чи фасонну форму. Подача різця проводиться перпендикулярно руху різання.

  • Різці застосовуються для токарних, стругальних і довбальних робіт для отримання простих поверхонь і в ряді спеціальних випадків.
  • Різці токарні прохідні упорні прямі з напайними пластинами бувають з твердого сплаву BK8, T15K6, T5K10
  • Інструменти з твердих сплавів групи ВК застосовують при обробці деталей з конструкційних сталей в умовах низької жорсткості системи СНІД, при переривчастому різанні, при роботі з ударами, а також при обробці крихких матеріалів типу чавуну, що обумовлено підвищеною міцністю цієї групи твердих сплавів і невисокими температурами в зоні різання.
  • Правильним вибором марки твердого сплаву забезпечується ефективна експлуатація ріжучих інструментів. Для конкретного випадку обробки сплав вибирають виходячи з оптимального поєднання його теплостійкості і міцності.
  • Сплави групи ТК мають більш високу теплостійкість, ніж сплави ВК. Інструменти, виготовлені з цих сплавів (ТК), можуть використовуватися при високих швидкостях різання, тому їх широко застосовують при обробці сталей.

ВІДЕО:

Подібні товари (48)