Шина Stihl Duromatic E (105 см) 1.6 мм 30020008058

Тінь

3 474 грн.

Довжина (см):105
Крок (дюйми):3/8"
Кількість ланок ланцюга,(шт):135
Крок (дюйми):0,404
Кількість ланок ланцюга,(шт):123
Ширина паза шини (мм):1,6
Виготовлено:в Німеччині
Артикул:30020008058

Особливості

30020008058

105 см 1,6 Duromatic для MS 880 застосовуються ланцюги 36 RM або 36 RS – 135 ведучих ланок; 46 RM або 46 RS – 123 ведучих ланки Stihl Duromatic не має передньої зірочки

Дуже міцна шина для бензопил професійного рівня при роботі в складних і брудних умовах (для зрізування брудної деревини, спилювання дерев близько до землі, робота з твердосплавної ріжучої ланцюгом в рятувальних заходах). У шині є невелика масляна ванна для поліпшеного забору мастила для ланцюга ланками ріжучого ланцюга, чим забезпечується оптимальна мастило і збільшується термін служби шини. Шина складається з масивного і міцного корпусу. Головка шини, яка найбільш піддається навантаженню, захищена твердосплавним покриттям (на шині немає веденої зірочки, вартість 1 гр. Твердосплавного покриття прирівнюється до вартості 1 гр. Срібла!). При правильній експлуатації ресурс шини розрахований на знос 4 ріжучих ланцюгів при по змінному їх використанні.

Симетрія (дзеркальність)

Завдяки своїй повністю симетричній формі напрямні шини STIHL потрібно перевертати. Так створюється однакове навантаження та рівномірне зношення на обидва краї шини.

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
  • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
  • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

Керівництво по експлуатації, має залишитися для Вас єдиним і кінцевим джерелом інформації.Будь-які інші поради, є суб’єктивними, і можуть бути неточними та шкідливими для Вашої техніки.