Сокира Fiskars X5

Тінь

699 грн.

Артикул:121121
Загальна вага сокири (г):480
Довжина (мм):228
Матеріал ріжучої частини:високовуглецева загартована сталь покрита PTFE
Матеріал ручки: високоміцний FiberComp
Вага ріжучої частини (г):240
Виробник сокири:made in Finland

Особливості

121121 Сокира Fiskars X5

Туристична сокира Fiskars X5 в першу чергу призначена для любителів подорожей і походів, підходить для вирубування, перерубування та розколювання.Сокира Fiskars для істинного туриста, який не уявляє своє життя сидячи вдома. Сокира Fiskars Х5 ідеальна і незамінна помічниця в будь-якому поході та на відпочинку.

Особливості та переваги сокир Fiskars :

  • Ідеально збалансована по вазі.
  • Зручна – ідеально лежить в руці людини. Ручка дуже зручної форми, зроблена з матеріалу який забезпечує максимальну стійкість і надійне зчеплення з рукою людини навіть при виконанні тяжких завдань.
  • Компактна – займає дуже мало місця у вашому рюкзаку, багажнику, човні що дуже важливо в походах як на суші так і по воді.
  • Легка – невелика вага, яка була досягнута використанням найбільш легких (виготовлені з армованого скловолокном поліаміду (Nyglass™), їх практично неможливо зламати, але в той же час міцних матеріалів, забезпечуючи мінімальне навантаження.
  • Надійна – міцна конструкція ніколи не підведе Вас на відпочинку. Сокира стійка до будь-яких погодніх умов та коливання температур.
  • Безпечна – спеціальний чохол для ріжучої частини забезпечує безпеку при перебуванні у русі .
  • Якісний – Гарантія – необмежена!

Регулярний догляд дозволить зберегти вашу сокиру та ножі Fiskars гострими та придатними для роботи за допомогою заточки Fiskars

Відео огляду тесту сокири Fiskars X5:

Відео огляду тесту ручки сокири Fiskars:

Подібні товари (25)

Розхідні матеріали (1)