Верстат для заточування пильних ланцюгів USG Stihl 52032000008

Тінь

12 998 грн.

Виробник:Stihl
Тип:для пильних ланцюгів кроком 1/4",3/8"Р,0.325",3/8",0.404"
Напруга:220 В
Потужність:180 Вт
Розмір шліфувального круга:140 мм
Діаметр посадкового валу:12 мм
Кількість обертів:3400 об/хв
Вага:8,8 кг.
Країна виробник:Німеччина

Особливості

52032000008

Верстат для заточування пильних ланцюгів USG Stihl

Станок для заточування бензопильних ланцюгів USG Stihl

Електричний заточувальний верстат Stihl USG призначений для заточування бензопильних ланцюгів з різними кроками, ріжучих дисків для чагарників,ножів мотоножиць. Комплектується двома профільними шліфувальними кругами.
Завдяки похилому супорту, електричний заточний верстат Stihl USG може використовуватися для заточування різних видів ланцюгів (скребкові ланцюги, ланцюги з гострокутними зубами, хромовані ланцюги, ланцюги з твердосплавними напайками, хромовані скребкові ланцюги).

Використання універсального загострювального верстата Stihl USG гарантує високу точність заточування і рівномірне шліфування. Оператор вручну встановлює заточувальні круги, лаьну глибину заточування.нцюг фіксується відгинанням натяжної вилки. Це забезпечує однаковий кут і правил.

Не продовжуйте працювати моторною пилкою у якої ланцюг повністю затупився. Краще регулярно заточувати його кількома рухами напилка, швидко відновлюючи повну гостроту ріжучих зубців.

Якщо Ви бажаєте дізнатися додаткову інформацію по товару Електричний заточний верстат Stihl телефонуйте:097 0048864/095 8673684

Для отримання повного переліку товарів нашого магазину ви можете завантажити наш “Прайс” в головному меню або каталоги по виробникам в розділі «Корисна інформація».

 • У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.В НАШОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ НАДАЮТЬСЯ ПОСЛУГИ:
  • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
  • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
  • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
  • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44, (097)004-88-64
  • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
  • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
  • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

Подібні товари (14)

Розхідні матеріали (3)